LOGIN
ثبت نام یا ورود
Avatar
هنوز ثبت نام نکرده اید؟

هم اکنون عضو پلاک آبی شوید .و به اطلاعات وب سایت ما دسترسی داشته باشید

تنظیم مجدد کلمه عبور - نام کاربری را فراموش کرده ام

نام کاربری
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار

اخبار پلاک آبی

پلاک آبی

پلاک آبی

خدمات مشاوره مدیریت ، داده کاوی و هوش کسب و کار

آموزش، مشاوره و پیاده سازی راهکارهای برتر مدیریتی

اولین دوره آموزش تبلو ( آموزش Tableau ) نرم افزار محبوب برای مصورسازی داده ها ، در اردیبهشت ماه 1396 توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان به‎صورت آنلاین برگزار شد.

گروه هوش کسب و کار ایرانیان ، در همایش هوش کسب و کار ( BI ) و فرصت های شغلی نو که به همت انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا (س) و انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار خواهد شد، شما را با جایگاه BI در کسب و کارها و موقعیت‌ها و فرصت‌های شغلی جدید در حوزه‌ی هوش کسب و کار و داده کاوی آشنا می‌کند. این همایش رایگان در تاریخ 20 ام آذر ماه 95 از ساعت 13:00 الی 17:00 در محل دانشگاه الزهرا (س) برگزار می شود.

گروه هوش کسب و کار ایرانیان – وابسته به شرکت پلاک آبی در اولین همایش اوپن کانف - OpenConf استان البرز به‌عنوان حامی همایش نرم افزارهای آزاد شرکت نمود.

متخصصین علوم داده در زندگی حرفه‌ای خود عموما در 4 کارراهه مختلف به ایفای نقش می‌پردازند. در این مقاله بررسی می‌کنیم متخصصین علوم داده در هر یک از این 4 کارراهه چه می‌کنند.

 حضور شرکت مشاوره مدیریت پلاک آبی در نمایشگاه جانبی همایش بازاریابی محصولات اتوماسیون و معرفی پتانسیل‌های شرکت در زمینه‌ی مشاوره مدیریت و رویکردهای هوش کسب و کار / هوش تجاری و راهکارهای آن

 دوره‌ آموزشی فشرده‌ داده کاوی با رپیدماینر RapidMiner توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان با همکاری گروه داده کاوی ایران در هفته های اول و دوم مهرماه 95 برگزار شد.

توسعه کلان داده ( بیگ دیتا ) و تاثیر تجزیه و تحلیل های مبتنی بر Big Data بر فرایندهای تصمیم گیری باعث توسعه سیستم‌های پشتیبان داده های غیر رابطه‌ای و ساخت نیافته شده است. در مقاله زیر به شرح مهم ترین و پرطرفدارترین موضوعات مطرح در حوزه کلان داده در سال 2016 پرداخته‌ایم.


در این مطالعه موردی به کارگیری تکنولوژی Cloud  راهکار هوش کسب و کار Microsoft در تجزیه و تحلیل داده های صنعت هواشناسی و ارایه اطلاعات Real Time ارزشمند به حجم بیشتری از بازار توضیح داده شده است.

شرح اجمالی در خصوص تاریخچه هوش کسب و کار، تعاریف و کاربردهای هوش تجاری، جایگاه Business Intelligence  در صنعت و ضرورت آشنایی با مفاهیم، تکنیک‌ها و کاربردهای BI

جهانی سازی و بین المللی کردن بازارها، فشارهای رقابتی را بر کسب و کار سازمان ها افزایش داده است، همچنین انتظارات مردم از مدیریت پروژه ها افزایش یافته و پروژه های سریعتر، ارزانتر و بهتری را از مدیران پروژه ها خواستارند. همگام با افزایش این انتظارات و فشارها، سیستم های اطلاعاتی که از مدیران پروژه پشتیبانی می کنند نقش مهم رو به افزایشی را ایفا می کنند. همه ی سازمانهایی که خواهان بهبود کارایی و تاثیر مدیریت پروژه هایشان هستند، لزوما به دنبال راه هایی برای بهبود سیستم های مدیریت پروژه ای خود نیز می باشند.


صفحه1 از2
 تماس با ما

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان تربیت معلم،
انتهای خیابان گلبان،
مجتمع موج، واحد 105
کد پستی: 1998963193
تلفن: 5 - 88560784
فکس: 88560786
پست الکترونیک:
info @ p l a c a b i . com
ibig @ p l a c a b i . com

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…