LOGIN
ثبت نام یا ورود
Avatar
هنوز ثبت نام نکرده اید؟

هم اکنون عضو پلاک آبی شوید .و به اطلاعات وب سایت ما دسترسی داشته باشید

تنظیم مجدد کلمه عبور - نام کاربری را فراموش کرده ام

نام کاربری
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار

اخبار پلاک آبی

برگزاری دوره جامع SQL BI برگزاری دوره آموزشی راهکار هوش کسب و کار مایکروسافت

برگزاری دوره جامع SQL BI

  • گروه هوش کسب و کار ایرانیان نوشته شده توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان
  • Update: 22/08/1395
  • این مورد را ارزیابی کنید
    (6 رای‌ها)

آغاز برگزاری دوره جامع SQL BI (راهکار هوش تجاری مایکروسافت) توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان برای کارکنان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در آبان ماه 1395

اولین جلسه دوره آموزش SQL BI ، برای تعدادی از کارشناسان و مدیران  شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی در تاریخ شنبه 22 آبان ماه 95 توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان برگزار گردید.

این دوره به مدت 120 ساعت و با هدف آشنایی هرچه بیشتر شرکت کنندگان با فناوری‌ها و ابزارهای SQL BI توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان برگزار می‌شود.

مدرسین این دوره، آقای فرهان کیان‌وش و آقای مهدی خوشنویس هستند که در رزومه‌ی خود سابقه‌ی مشاوره، پیاده‌سازی و تدریس راهکارهای هوش کسب و کار را در پروژه‌ها و سازمان‌های مختلف دارند.

رئوس اصلی این دوره که بنا به درخواست مشتری به‌صورت سفارشی برای آن سازمان طراحی شده است، طراحی انباره داده، SSIS، SSAS و داده کاوی با راهکار BI مایکروسافت می‌باشد.

مباحث مرتبط با هوش کسب و کار / هوش تجاری به‌طور روزافزون مورد توجه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک  قرار می‌گیرد. در این میان Microsoft SQL Server به‌عنوان یکی از مطرح ترین Vendor های ارائه دهند‌ه‌ی ابزارها و فناوری‌های کاربردی در این حوزه شناخته شده است. راهکارهایی که سازمان‌ها با فراگیری آن قادر خواهند بود تا پروژه های هوش کسب و کار/ هوش تجاری را در سازمان خود پیاده سازی و اجرا نموده و از مزایای آن در جهت افزایش بهره‌وری، تصمیم‌گیری های بهنگام و مؤثر و کاهش هزینه‌های سازمانی استفاده نمایند.

دوره آموزشی راهکار هوش کسب و کار مایکروسافت

در این راستا و با هدف تحقق مدیریت کاراتر اطلاعات سازمانی، پایگاه داده SQL Server به‌عنوان یکی از کارآمدترین پایگاه‌های داده عملیاتی شناخته شده است و توسط بسیاری از سازمان‌ها به‌کارگرفته می‌شود. SSAS یا SQL Server Analysis Services  به‌عنوان یکی از قوی‌ترین OLAP Engine های موجود، جایگاه ویژه‌ای در مباحث  هوش کسب و کار / هوش تجاری و تحلیل داده دارد. سرویس های دیگر مجموعه SQL BI مانند SSIS و  SSRS  نیز بسیارکاربردی می باشند و پیاده سازی آن ها همراه با Share Point  یا سایر محصولات  مایکروسافت، مجموعه‌ای کامل و کاربردی را فراهم آورده تا نیازهای اطلاعاتی و تحلیلی سازمان‌ها را برطرف نماید.

خواندن 1968 دفعه
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
 تماس با ما

تلفن: 09211437289
پست الکترونیک:
info @ p l a c a b i . com

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…