LOGIN
ثبت نام یا ورود
Avatar
هنوز ثبت نام نکرده اید؟

هم اکنون عضو پلاک آبی شوید .و به اطلاعات وب سایت ما دسترسی داشته باشید

تنظیم مجدد کلمه عبور - نام کاربری را فراموش کرده ام

نام کاربری
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار

placabi articles

مژگان وظیفه دوست

مژگان وظیفه دوست

کارشناس تحقیق و توسعه شرکت پلاک آبی

مدرس دوره های اصول و مبانی داده کاوی شرکت پلاک آبی

 

عضو تیم تولید محتوای وب سایت و شبکه‌های اجتماعی شرکت پلاک آبی

دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر

رویکردهای ساخت Data Warehouse و نقش آن در یکپارچه سازی داده ها، معایب رویکرد مبتنی بر Query و اهمیت حرکت از انباره داده و رویکرد OLAP به داده کاوی و رویکرد OLAM

فرآيند data mining با توجه به پيچيدگي الگوريتم هاي داده کاوي و يکپارچه نبودن داده هاي مورد استفاده، با چالش هاي بسياري روبه‌رو است. در اين مقاله به بررسي چالش هاي داده کاوي مي‌پردازيم.

Data Mining با هدف کشف و استخراج الگوهای نهان در مجموعه داده ها به تجزیه و تحلیل داده ها می‌پردازد. وظایف اصلی داده کاوی شامل توصیف ، و پیش بینی و رده بندی است که در این بخش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

داده ارزش است، به شرطی که به درستی تجزیه و تحلیل شده و به اطلاعات کاربردی تبدیل شود. در این گفتار، به بررسی تعریف داده کاوی و مراحل آن، و تشریح کاربرد داده کاوی می‌پردازیم.

 دوره‌ی حضوری آموزش اصول و مبانی داده کاوی و نرم افزار رپیدماینر به مدت 24 ساعت در مهر و آبان ماه سال 95 توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان در محل شرکت پلاک آبی برگزار شد.

نخستین کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات با رویکرد هوشمندی کسب و کار ، با هدف گردهمایی سازمان های پیرو، پژوهشگران دانشگاهی، و مدیران کسب و کار در روزهای 28 و 29 مهر ماه سال 1395 در دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.


در 19 مارس 2016  قوی­‌ترین بازیکن بازی سنتی Go به نام Lee Se-dol در بازی با برنامه‌ی کامپیوتری AlphaGo (یکی از برنامه‌های هوش مصنوعی شرکت DeepMind از زیرمجموعه&

وبینار یکپارچه سازی داده ها در روز چهارشنبه 10 شهریور 95 توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان برگزار گردید. در این وبینار به شرح مفاهیم و روش های Data Integration و راهکارهای مواجهه با چالش‌های سازمانی برای استفاده موثر از حجم عظیم داده های پراکنده و متنوع موجود در سیستم اطلاعات سازمان پرداخته شد.

در این فیلمک که توسط شرکت پلاک آبی در گروه هوش کسب و کار ایرانیان ترجمه و تدوین شده است لزوم پیاده سازی هوش کسب و کار / هوش تجاری ( BI ) و استفاده از سامانه های مربوط در فضای رقابتی امروز به زبان ساده و در قالب یک داستان طنزآمیز توسط پرندگان بیان شده است.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/placabic/public_html/templates/sj_fitness/html/com_k2/default/user.php on line 277
 تماس با ما

تلفن: 09211437289
پست الکترونیک:
info @ p l a c a b i . com

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…