LOGIN
ثبت نام یا ورود
Avatar
هنوز ثبت نام نکرده اید؟

هم اکنون عضو پلاک آبی شوید .و به اطلاعات وب سایت ما دسترسی داشته باشید

تنظیم مجدد کلمه عبور - نام کاربری را فراموش کرده ام

نام کاربری
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار

placabi articles

مهدی خوشنویس

مهدی خوشنویس

مدیر گروه هوش کسب و کار ایرانیان

بیش از 7 سال سابقه آموزش، مشاوره و پیاده سازی راهکارهای BI

 

مدرس و مدیر پروژه های هوش تجاری ( هوش کسب و کار ) شرکت پلاک آبی

متخصص در آموزش، پیاده سازی و اجرای راهکارهای Oracle

کارشناس مهندسی کامپیوتر، نرم افزار از دانشگاه فردوسی مشهد

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای مصورسازی داده ها، نرم افزار تبلو است. در این گزیده به شرح تغییرات نسخه جدید نرم افزار مصورسازی Tableau (نسخه 10) می‌پردازیم.

فرایند حاکمیت اطلاعات ، رویکردی جامع برای مدیریت اطلاعات، اسناد و داده های سازمان از طریق پیاده سازی مجموعه‌ای از فرآیندها ، استراتژی ها ، کنترل ها و معیارها با هدف تبدیل اطلاعات به یکی از دارایی های ارزشمند کسب و کار است.


مصورسازی داستان گونه و تعاملی داده ها درک داده ها را تسریع می‌کند. در این مقاله رویکرد داستان سرایی در مصورسازی و تأثیر شگرف آن بر بهبود فرآیند تصمیم گیری شرح داده می‌شود.

سازمان مبتنی بر داده ، تصمیم گیری های خود را در هر یک از سطوح عملیاتی، میانی و استراتژیک، بر اساس داده ها و اطلاعات موثق سازمانی و نه بر اساس تجربیات و استنباط شخصی انجام می‌دهد. به چنین سازمان هایی Data Driven Organization می‌گویند. سازمان هایی که تصمیم گیری مبتنی بر داده دارند، دارای ویژگی‌هایی هستند که در این فیلمک و مقاله به آن ها می‌پردازیم.

هوش کسب و کار یا هوش تجاری با استفاده از مؤلفه‌های داده کاوی ، انباره داده ، داشبورد مدیریتی ، مدیریت عملکرد و تجزیه و تحلیل داده به تصمیم گیری بهتر در سازمان کمک میکند. BI با یکپارچه سازی داده ، فناوری ، رویکردهای تحلیلی و دانش انسانی، تصمیمات سازمانی را در جهت موفقیت سازمان بهینه سازی می کند.

یکپارچه سازی داده ها، مصداقی از تکنولوژی سبز است که موجب سازگاری مدیریت داده با محیط زیست می‌شود.

تغییرات اخیر آب و هوایی و افزایش هزینه و قیمت در صنعت نیرو، افراد بسیاری را به فکر بازنگری در سازگاری مراکز داده با محیط زیست انداخته است

 تماس با ما

تلفن: 09211437289
پست الکترونیک:
info @ p l a c a b i . com

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…