LOGIN
ثبت نام یا ورود
Avatar
هنوز ثبت نام نکرده اید؟

هم اکنون عضو پلاک آبی شوید .و به اطلاعات وب سایت ما دسترسی داشته باشید

تنظیم مجدد کلمه عبور - نام کاربری را فراموش کرده ام

نام کاربری
کلمه عبور
مرا به خاطر بسپار

فیلم های آموزشی شرکت پلاک آبی - گروه هوش کسب و کار ایرانیان

معرفی الگوریتم های مورد نیاز دانشمند داده شامل رگرسیون ، تنظیمی ، مثال محور و حافظه محور ، کاهش بعد ، Deep Learning ، قوانین وابستگی ، آموزش گروهی ، بیزی ، درخت تصمیم ، خوشه بندی ، شبکه عصبی

هوش در سازمان ها و در حوزه Business Intelligence به معنای انعطاف پذیری در مقابل تغییرات معنا می‌شود. در دنیای کسب و کار رقابتی امروز هوش سازمانی باعث بالا رفتن مزیت رقابتی یک سازمان میشود و سازمان را به یک سازمان پیشرو تبدیل می نماید.

در این فیلمک روند روبه رشد هوش کسب و کار / هوش تجاری و تحلیل های آن و نیز لزوم به کارگیری BI در فرآیند مدیریت سازمان‌ها و کسب و کار به تصویر کشیده شده است.

سازمان مبتنی بر داده ، تصمیم گیری های خود را در هر یک از سطوح عملیاتی، میانی و استراتژیک، بر اساس داده ها و اطلاعات موثق سازمانی و نه بر اساس تجربیات و استنباط شخصی انجام می‌دهد. به چنین سازمان هایی Data Driven Organization می‌گویند. سازمان هایی که تصمیم گیری مبتنی بر داده دارند، دارای ویژگی‌هایی هستند که در این فیلمک و مقاله به آن ها می‌پردازیم.

در این فیلمک که توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان تهیه شده است، در مدت 90 ثانیه با کاوش در محتوای وب یا Web Content Mining به عنوان یکی از رویکردهای وب کاوی آشنا می‌شوید.


هوش کسب و کار یا هوش تجاری با استفاده از مؤلفه‌های داده کاوی ، انباره داده ، داشبورد مدیریتی ، مدیریت عملکرد و تجزیه و تحلیل داده به تصمیم گیری بهتر در سازمان کمک میکند. BI با یکپارچه سازی داده ، فناوری ، رویکردهای تحلیلی و دانش انسانی، تصمیمات سازمانی را در جهت موفقیت سازمان بهینه سازی می کند.

وب کاوی چیست و روش های آن کدامند؟ در این فیلمک که توسط گروه هوش کسب و کار ایرانیان تهیه شده است، در مدت یک دقیقه به ارایه برخی از کاربردهای Web Mining پرداخته شده است.

در این فیلمک که توسط شرکت پلاک آبی در گروه هوش کسب و کار ایرانیان ترجمه و تدوین شده است لزوم پیاده سازی هوش کسب و کار / هوش تجاری ( BI ) و استفاده از سامانه های مربوط در فضای رقابتی امروز به زبان ساده و در قالب یک داستان طنزآمیز توسط پرندگان بیان شده است.

در این ویدئو به معرفی وبینار و نحوه برگزاری وبینارهای پلاک آبی پرداخته می‌شود. مشاهده‌ی این فیلم به دوستانی که قصد دارند در وبینارهای این شرکت حضور به هم رسانند و در خصوص پلتفرم برگزاری وبینار و نحوه‌ی اتصال به آن سوالاتی دارند، توصیه می‌شود.

 تماس با ما

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان تربیت معلم،
انتهای خیابان گلبان،
مجتمع موج، واحد 105
کد پستی: 1998963193
تلفن: 5 - 88560784
فکس: 88560786
پست الکترونیک:
info @ p l a c a b i . com
ibig @ p l a c a b i . com

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…